Naša zelená cesta

prečo si vybrať
zelené potraviny?

Prospievajú fyzickej i psychickej pohode človeka. Všetko potrebné je obsiahnuté v 2 produktoch a sú určené pre všetkých bez ohľadu na vek a zdravotný stav a sú vhodné aj pre tehuľky.

Prečo so mnou spolupracovať?

Plňte si sny aj vďaka našej vzájomnej spolupráci. Staňte sa parťákom a kolegom v mojom tíme. Napíšte mi, alebo zavolajte a ja vám nezáväzne prezradím viac o tom ako sa ku svojmu snu priblížiť.

Ako som sa dostala k zeleným potravinám?

Sama som ich vyhľadávala, chcela som znovu naštartovať imunitu,  upraviť trávenie a vyriešiť gynekologické ťažkosti. Nič vážne. No neskôr som si uvedomila, že zelené potraviny ku mne prišli, aby som ich posunula môjmu Tatinovi a Sestre. Odkedy Tatino má vo svojom jedálničku zelené potraviny, k lekárom si chodí pri pravidelných kontrolách pre pochvaly. Sestre zelené potraviny úplne zmenili život a to na začiatku ani trošku zeleným potravinám neverila.

Zelené potraviny sú pre mňa súčasťou jedálnička od roku 2014, mám obrovskú radosť keď slúžia najskôr ako prevencia. Sú  pre mňa prvým krokom ku celkovej životnej zmene – celkovej rovnováhe vo vnútri organizmu, ktorá sa odráža v celkovom fungovaní aj navonok. Mojim výrazným krokom bolo, že som  nastúpila na zelenú cestu profesionálne.

Čo sú zelené potraviny?

Jačmeň

Extrakt mladého zeleného jačmeňa. Obsahuje vitamíny, minerály, aminokyseliny. Má 20 dokázaných enzýmov, ktoré rozbíjajú a odvádzajú z tela tuky i prebytočnú nepotrebnú vodu. Neobsahuje lepok.

Chlorella

Sladkovodná, jednobunková riasa. Obsahuje vitamíny, minerály, aminokyseliny, vlákninu. Odvádza z tela ťažké kovy. 60% chlorelly tvoria proteíny = bielkoviny. Má oproti iným chlorellám na trhu až 80% vstrebateľnosť do tela.

Čistia, sýtia, regenerujú organizmus a harmonizujú telesné funkcie. Sú zásadotvorné. Majú antioxidačné účinky – zbavujú telo nebezpečných voľných radikálov a chránia tak bunky pred poškodením.       

Sú 100% čisté, vyrobené v biokvalite a neobsahujú žiadne aditíva. Dokážu nahradiť najkvalitnejšiu zeleninu. Obsahujú najvyššie množstvo chlorofylu, ktorý má protizápalový, hojivý účinok, ako vnútorne, tak aj zvonka. Posilňujú imunitný systém, spomaľujú starnutie organizmu. 

Jačmeň a chlorella sa vzájomne dopĺňajú a účinky pri užívaní oboch sa násobia, pretože jačmeň má potrebné enzýmy, ktoré nemá chlorella a chlorella má vlákninu a navyše vylučuje z tela ťažké kovy, čo nevie jačmeň. Preto je najlepšie užívať ich dohromady.

Prečo zelené potraviny?

Pre ľudí

Predstavte si, že si dáte ráno jačmeň a chlorelu = vaše telo je nutrične vyživené na celý deň. 

Aby telo mohlo normálne fungovať, musíme mu dodať pohonné látky (živiny) a čistiť ho. V opačnom prípade je to pre organizmus obrovská záťaž, ktorej nedokáže čeliť. Vznikajú zdravotné ťažkosti, obmedzenia a choroby, ktoré spôsobujú diskomfort zdravotný, aj psychický. To je len jeden z dôvodov, prečo telo treba zásobovať zelenými potravinami. 

Pre psíkov

Keď je pes členom vašej rodiny, doprajete mu to najlepšie, ako aj sebe. Mojou víziou je šíriť zelené potraviny nielen medzi ľuďmi, ale aj medzi domácimi miláčikmi. Tak, ako nám, aj im jedlo zanáša organizmus toxínmi a často spôsobuje problémy s trávením, ktoré spúšťajú aj ďalšie ťažkosti. Rovnako ako u ľudí… Takto sa Kimbe a Pume starám o srsť, trávenie, zuby, kondíciu a mám pocit, že sú aj vo väčšej pohode. Moje Dievčatá sú na surovej strave a v kombinácií so zelenými potravinami sú fit.

Zelené potraviny a Kimba

Môj príbeh o Kimbe vám prezradil, akým snom bolo pre mňa mať svojho psíka a neskôr vďaka nemu pomáhať iným a venovať sa terapiám – intervenciám s asistenciou psa. Kimbe vďačím za veľa, aj za môj vzťah k prírode.

Kedysi som chodila na prechádzky autom 🙂 Dnes skutočne za každého počasia denne absolvujeme s Kimbou náš spoločný čas vonku. Keďže mi na Kimbe záleží a považujem ju za člena rodiny, chcem, aby bola čo najdlhšie zdravá a vitálna. Prirodzene som sa začala starať o to, aby aj jej telo bolo nutrične vyživené každý deň. Pridávam jej do stravy pravidelne zelené potraviny, ktoré jej prospievajú ku zdraviu a celkovej pohode.

Čo má spoločné terapia so psom a zelené potraviny?

Zelené potraviny si získali mňa aj celú moju rodinu, vrátane Kimby. Keďže som sa rozhodla pre spoluprácu s Green Ways, mala som priestor splniť si svoj sen o prípravnom aj terapeutickom kurze pre Kimbu a venovať sa jej natoľko, aby sa stala profesionálnym certifikovaným psím terapeutom.

Povedali o nás

So „zeleným“ ma zoznámila Hanka pred niekoľkými rokmi. Prešiel som rôznymi fázami užívania a zostal som pri pravidelnom užívaní chlorely, ktorá priniesla do môjho tráviaceho traktu dlho očakávanú pravidelnosť a úľavu. Naozaj mi to pomohlo. A samozrejme platí, výrobky predávajú ľudia a nebyť prístupu Hanky, mnoho vysvetľovaní a času, tak by som sa nato asi nedal. Pekne ďakujem.
Peter
Okolie Nitry
Keď si vyberám akúkoľvek službu, tak si ju vyberám poctivo. Cez Hanku akýkoľvek nákup je omnoho príjemnejší. Je to človek, ktorý sa o vás zaujíma pravidelne a váži si čas a informácie, ktoré si navzájom posúvate. Bez jej pomoci by som ja a celá moja rodina nepoznali tieto skvelé potraviny. Odporúčam Hankine služby, ktoré sú naozaj profesionálne. Hanka, ďakujem Ti ešte raz 🙂
Kvetka
Okolie Nitry
Veľkým bonusom bolo pre mňa naštartovanie metabolizmu. Nejakým spôsobom som opäť nadobudla duševný pokoj a jednoznačná topka bolo odvodnenie. Chrípkové sezóny bez chlorely si ani neviem predstaviť. Je to v jesennom období také to "must have" Užívaním chlorely sa zrazu, ani sme nevedeli ako, stratili a to doslova a do písmena - kúrie oko a u syna bradavice na rukách.
Janka
Nitra
Zelené potraviny mi pomohli v smere, fyzickom, psychickom, ale v prvom rade zdravotnom. Hlavne zažívacie ťažkosti, vysoký tlak, tetánia, migrény a gynekologické problémy. S tými bojujem aj dnes, no je to o niečo lepšie. Nevyskúšate, neuveríte, ani ja som neverila, ale potom som sa dostala z ťažkostí, ktoré ma trápili niekoľko rokov. No nezabudnite, človek musí aj veriť v uzdravenie a lepší komfortnejší život.
Tatiana
Okolie Nitry